Naša firma vyrába drevené štiepané šindle, ktoré predstavujú tradičný druh strešnej krytiny, charakterizovaný vysokou kvalitou a trvácnosťou. Naše štiepané šindle charakterizuje poctivá ručná práca, ktorá v súčasnej modernej dobe využívajúcej strojovú výrobu, zachováva kvalitu, ktorú použitie strojov výrazne znižuje.

Zákazníkom ponúkame komplexné služby – vlastnú výrobu štiepaných šindľov aj montáž a údržbu. Na základe individuálneho prístupu dokážeme cenu na základe požiadaviek prispôsobiť každému zákazníkovi.

O naše produkty je záujem predovšetkým v Čechách aj na Slovensku. Množstvo spokojných zákazníkov a ročná výroba a montáž až 4000 – 5000 m2 drevených šindľov je zárukou našich skúseností a priorít.

Pri výrobe štiepaných šindľov je rozhodujúca kvalita dreva, ktoré má rovné vlákna a husté letokruhy. Takéhoto dreva je nedostatok a prístup k nemu je sťažený.

My Vám však zaručujeme použitie najkvalitnejšieho dreva, ktoré je vyberané špeciálne pre tento účel.

View the embedded image gallery online at:
https://www.stiepanysindel.sk/o-nas#sigProIdbc7530620e
 

Vyrábame klasický smrekový šindeľ, proces montáže zahŕňa impregnáciu proti plesniam, hubám, hnilobe a drevokaznému hmyzu BOCHEMIT Qb a konečný náter CARBOLINEUM EXTRA.

Do nášho portfólia patrí aj:

  • údržba starých striech
  • výroba drevených žľabov

ODPORÚČAME ZAKAZNÍKOVI NAVŠTÍVIŤ VÝROBU, ABY VIDEL AKO TO VŠETKO FUNGUJE.

Zaujala Vás naša ponuka a chceli by ste aj vy využiť naše služby? Neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám poradíme a dohodneme postup prác priamo na mieru.

View the embedded image gallery online at:
https://www.stiepanysindel.sk/o-nas#sigProId03bb099c61