Naša firma vyrába drevené štiepané šindle, ktoré predstavujú tradičný druh strešnej krytiny charakterizovaný vysokou kvalitou a trvácnosťou. Naše štiepané šindle charakterizuje poctivá ručná práca, ktorá v súčasnej modernej dobe využívajúcej strojovú výrobu, zachováva kvalitu, ktorú použitie strojov výrazne znižuje.

Našim zákazníkom ponúkame komplexné služby – vlastnú výrobu štiepaných šindľov aj montáž. Na základe individuálneho prístupu dokážeme cenu na základe požiadaviek prispôsobiť každému zákazníkovi.

O naše produkty je záujem predovšetkým v Čechách aj na Slovensku. Množstvo spokojných zákazníkov a ročná výroba a montáž až 4000 – 5000 m2 drevených šindľov je zárukou našich skúseností a priorít.

Pri výrobe štiepaných šindľov je rozhodujúca kvalita dreva, ktoré má rovné vlákna a husté letokruhy. Takéhoto dreva je nedostatok a prístup k nemu je sťažený.

My Vám však zaručujeme použitie najkvalitnejšieho dreva, ktoré nám dodávajú Lesy SR Závod Čadca, ktoré podporili našu myšlienku udržania tradičnej výroby drevených šindľov.

View the embedded image gallery online at:
https://www.stiepanysindel.sk/o-nas#sigProIdbc7530620e
 

Vyrábame 2 druhy šindľov:

  • klasický smrekový
  • alpský smrekovec

Proces montáže zahŕňa impregnáciu proti plesniam, hubám, hnilobe a drevokaznému hmyzu BOCHEMIT Qb a konečný náter CARBOLINEUM EXTRA.

 

Do nášho portfólia patrí aj:

  • údržba starých striech
  • výroba drevených žľabov

ODPORÚČAME ZAKAZNÍKOVI NAVŠTÍVIŤ VÝROBU, ABY VIDEL AKO TO VŠETKO FUNGUJE.

Zaujala Vás naša ponuka a chceli by ste aj vy využiť naše služby? Neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám poradíme a dohodneme postup prác priamo na mieru.

View the embedded image gallery online at:
https://www.stiepanysindel.sk/o-nas#sigProId03bb099c61